Etatowa Świadkowa

– ślub i wesele na Waszych zasadach

0

Your Cart

Zabawy dla dzieci na wesele

Zabawy dla dzieci na wesele

Zabawy dla gości weselnych przygotowane, ale co z najmłodszymi? Pewnie pragniecie zatroszczyć się o to, aby dzieci również miały co robić. Choć już sama obecność na weselu jest dla nich dużym wydarzeniem, to zabawy dla dorosłych nie zawsze są dla maluchów ciekawe. 

Poniższe zabawy dla dzieci na wesele będą świetną alternatywą dla par, które nie mają planu zatrudniania animatora na czas swojej imprezy. Nie macie doświadczenia w relacjach z dziećmi? Uspokajamy: Organizacja kącików dla maluchów wcale nie jest taka trudna!

Stacja z kolorowankami

Stwórzcie inspirowaną wydarzeniem książeczkę do kolorowania opartą na szczegółach ślubu i wesela. Do książeczek przygotujcie zestawy kredek i naklejek!

Stacja z lego

Klocki lego zapewnią wielu dzieciom rozrywkę na długie godziny! Jeśli chcecie jeszcze bardziej zaangażować dzieciaki, możecie poprosić je o przygotowanie konkretnych budowli (tort, pierścionek, samochód ślubny, bukiet, fajerwerki, suknia, garnitur, balony, etc.), a następnie na wyznaczonym stole lub parapecie urządzić wystawę! Nie zapomnijcie tylko przygotować wcześniej tabliczek, gdzie dzieci będą mogły podpisać siebie i swoje dzieło. To przecież prawdziwa wystawa!

Zabawy dla dzieci na wesele

Polowanie na pierścionki

Ukryjcie pierścionki (tanie paczki pierścionków kupisz na Shein lub Amazonie) w sali weselnej i ogrodzie, a dla dzieciaków zostawcie wskazówki (w formie wierszyków, a dla mniejszych w formie obrazków) i zaproście je na polowanie na pierścienie. Kto znajdzie najwięcej pierścionków do określonej godziny, wygrywa mały upominek (książeczkę lub zabawkę)! 

Na koniec najdroższa propozycja, ale gwarantuje niesamowite emocje.

Wynajem dmuchanego zamku

Cena wynajmu dmuchanego zamku na kilka godzin to koszt od 500-1000 zł. Frajdy dzieciaków i spokoju ducha rodziców, które taki zamek zapewni, nie da się wycenić! Świetnym rozwiązaniem będzie zamek 9w1 ze zjeżdżalnią, trampoliną, ścianką wspinaczkową, tunelem, torem przeszkód i koszem do koszykówki, bo zapewni rozrywkę dla dzieci od 2 do 10 lat. Taki zamek może być też szansą na niesztampowe zdjęcia ślubne!

I jak Wam się podobają zabawy dla dzieci na wesele? Zapewniam, że sprawdziły się już na wielu uroczystościach, a dzieci chętnie z nich korzystają – aż do chwili, kiedy weselne emocje wezmą górę i utulą maluchy do snu jeszcze przed oczepinami. Więcej zabaw weselnych, które świetnie zdadzą egzamin na weselu, znajdziecie w e-booku „30 zabaw weselnych z klasą”.