Etatowa Świadkowa

– ślub i wesele na Waszych zasadach

0

Your Cart

Przewodnik Nasz Ślub

Zachowaj porządek i na spokojnie stwórz wesele swoich marzeń dzięki Przewodnikowi Nasz Ślub. 

Wyobraź sobie idealny poranek w dniu Waszego ślubu… Słoneczne niebo, spokojne śniadanie, zapach ulubionej świecy, dobra muzyka w tle, niespieszne rozmowy, radosne przygotowania z najbliższymi: makijaż, fryzura, ten wyjątkowy strój… Śmiechy, przekomarzanie się. W końcu nutka ekscytacji tuż przed ceremonią. Czy w tym scenariuszu jest miejsce na odbieranie telefonów jak na infolinii, udzielanie instrukcji, sprawdzanie czy wszystko zostało zrobione dokładanie tak jak byście chcieli, nerwowe jazdy na salę i dopinanie szczegółów, na presję czasu? Nie powiedziałabym! A teraz wyobraźcie sobie, że macie takie miejsce do którego możecie przekierować wszystkie pytania usługodawców i bazę z której mogą skorzystać bliscy pomagający Wam spinać te ostatnie zadania w ostatnim tygodniu przygotowań! 
Poznajcie Przewodnik Nasz Ślub!

Czym jest przewodnik Nasz Ślub?

Przewodnik Nasz Ślub to kompleksowy szablon segregatora na dzień ślubu – wszechstronnego i przyjaznego w użytkowaniu organizera ślubnego, zaprojektowanego tak, aby zapewnić Parom samodzielnie przygotowującym ślub i wesele bezproblemowy, bezstresowy i niezapomniany dzień! Dzięki 70 stronom wartościowej treści, ten starannie i praktycznie skomponowany dokument zapewni Wam spokój na ostatniej prostej ślubnych przygotowań, abyście mogli w 100% rozkoszować się radością tego wyjątkowego dnia. Ten segregator ślubny zawiera 17 sekcji korespondujących z każdym aspektem Waszego wielkiego dnia.

W pakiecie otrzymujecie także wypełniony przykładowy przewodnik (z m.in. notatkami z ostatnich spotkań w kościele i na sali, scenariuszem dnia ślubu, instrukcjami tworzenia dekoracji oraz scenariuszami tiktoków z dnia ślubu), który może Wam posłużyć jako inspiracja. 

segregtor dnia ślubu

Sprezentujcie sobie przewodnik, który pozwoli Wam bez poczucia winy i niepokoju wyłączyć telefony w dniu wesela!

organizer ślubny

Jeśli macie już dość tego, że:

➡️ jest tak wiele spraw, ustaleń, informacji i szczegółów związanych z organizacją Waszego ślubu, że czujecie się nimi przytłoczeni i ciągle towarzyszy Wam poczucie, że o czymś zapomnicie;
➡️ stres i chaos ślubnych przygotowań odbiera Wam radość z przygotowań i chcielibyście już mieć “to” za sobą;
➡️ zamiast cieszyć się faktem, że poślubiacie swojego ulubionego człowieka, ciągle spieracie się o ślubne załatwienia, a presja czasu i nadmiar zadań negatywnie odbijają się na Waszej relacji;

…to najwyższy czas wypełnić Przewodnik Nasz Ślub!

Przewodnik Nasz Ślub jest dla Was, jeśli:

samodzielnie planujecie swój ślub i zaczynacie się obawiać czy żaden ze szczegółów Wam nie umknął. Przewodnik Nasz Ślub zawiera wszystkie istotne sekcje, których uzupełnienie pomoże Wam poukładać wszystkie informacje i nadać im przejrzystą strukturę.
✓ korzystacie w przygotowaniach z pomocy bliskich i chcecie mieć pewność, że dokładnie wiedzą co trzeba zrobić, bez zadawania Wam tysięcy pytań w poranek dnia ślubu LUB korzystacie w dniu ślubu z usługi koordynatorki lub managera sala i chcecie w łatwy sposób przekazać wszystkie potrzebne informacje, nie tracąc na to godzin. W Przewodniku Nasz Ślub zawrzecie dane, które Wasi bliscy zaangażowani w przygotowania oraz usługodawcy powinni znać: od godziny i miejsca rozpoczęcia montaży po szczegóły związane z odbiorem rzeczy po weselu.
✓ jesteście Parą, które potrzebuje kompletnego przewodnika po planowaniu i chce skorzystać z wiedzy konsultanta ślubnego, ale nie macie budżetu na pełną usługę.
✓ szukacie stylowego i konfigurowalnego szablonu ślubnego segregatora, który można personalizować edytując na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Niezależnie od tego, czy wolicie listy kontrolne gotowe do wydrukowania, czy elastyczność edycji za pomocą szablonów Canvy, ten kompleksowy przewodnik gwarantuje, że nic nie zostanie przeoczone na ostatniej prostej weselnych przygotowań. 

Ten przewodnik NIE jest dla:

✕ nie chcecie dedykować czasu na jego uzupełnienie i zapewnienie sobie komfortu w poranek dnia ślubu.
✕ lubicie się stresować, a kłótnie i działanie w niedoczasie to Wasze ulubione źródło adrenaliny.
✕ macie doskonałą pamięć, kochacie rozmowy przez telefon i nie macie problemu z tym, by w ostatnim tygodniu ślubnych przygotowań wziąć dodatkowy etat jako ślubna infolinia. 

Sprawcie sobie przewodnik Nasz Ślub, który pozwoli Wam napisać świetny scenariusz dnia ślubu, spakować się na ślub oraz wesele i o niczym nie zapomnieć, zaplanować wejście do kościoła, ceremonię i ważne elementy przyjęcia. Poczujcie się pewnie na ostatniej prostej ślubnych przygotowań!

Zobacz przewodnik w akcji!

segregtor dnia ślubu
segregtor dnia ślubu
segregtor dnia ślubu

W przewodniku Nasz Ślub znajdziesz:

✨ LISTA ZADAŃ na ostatni miesiąc przygotowań – lista „do zrobienia” na cały miesiąc przed weselem zapewnia bezbłędne zarządzanie zadaniami i spokój, że nic nie umknie Waszej uwadze.
✨ szablon WAŻNE ADRESY do uzupełnienia – szybki dostęp do danych miejsc przygotowań, kościoła, sali i noclegów, tak by nikt się nie zgubił i nie wydzwaniał do Was z prośba o ratunek.
✨ szablon LISTA KONTAKTÓW do uzupełnienia –  wszystkie najważniejsze kontakty na wyciągnięcie ręki dzięki wygodnemu arkuszowi danych kontaktowych.
✨ szablon DELEGOWANE ZADANIA do uzupełnienia – jeśli korzystacie z pomocy bliskich, postarajcie się, aby wszystko było dla nich maksymalnie jasne i by mieli zaplecze, by wykonać powierzone zadania dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście.
✨ szablon OSTATNIE SPOTKANIA W KOŚCIELE I NA SALI do uzupełnienia wraz z przydatnymi wskazówkami – przydatne informacje, dzięki którym sprawnie przeprowadzicie ostatnie spotkania przed wielkim dniem i miejsce na notatki do których łatwo będzie wrócić.
✨ szablon FRYZURA & MAKIJAŻ do uzupełnienia wraz z przydatnymi wskazówkami – miejsce na zanotowanie wskazówek z prób i inspiracji, by przygotowania w dniu ślubu szły sprawnie i szybko.
✨ szablon SCENARIUSZ DNIA do uzupełnienia wraz z przydatnymi wskazówkami – miejsce na rozpisanie planów przygotowań dla wszystkich kluczowych osób: Pary Młodej, Świadków, rodziców, usługodawców.
✨ szablon ORSZAK ŚLUBNY do uzupełnienia wraz z przydatnymi wskazówkami – miejsce na zaplanowanie Waszego wielkiego wejścia na ceremonię.
✨ szablon PLAN STOŁÓW do uzupełnienia wraz z przydatnymi wskazówkami – sekcja z rozmieszczeniem stolików zapewnia bezproblemowe usadzenie gości. Możecie także dodać rzut poziomy Waszego lokalu weselnego, aby dokładnie zobrazować lokalizację nie tylko stołów, ale także dekoracji.
✨ szablon DEKORACJE do uzupełnienia wraz z przydatnymi wskazówkami – miejsce na przygotowanie dokładnych instrukcji ustawienia dekoracji, by osoby za nie odpowiedzialne mogły łatwo odtworzyć Waszą wizję w dniu wesela.
✨ szablon LISTY KONTROLNE – kompleksowe listy, dzięki którym o niczym nie zapomnicie pakując się na wesele (stylizacja Panny Młodej, stylizacja Pana Młodego, koszyczek awaryjny Pary Młodej, pokój przygotowań, koszyczki ratunkowe męski i damski, rzeczy do zabrania na salę, w dniu ślubu pamiętać o…, nocleg po weselu, pudełko dla fotografa, podróż poślubna).
✨ szablon LISTA KADRÓW – PRZYGOTOWANIA do uzupełnienia –  profesjonalnie dobrana lista ujęć gwarantuje, że każda cenna chwila zostanie pięknie uchwycona i pielęgnowana na zawsze.
✨ szablon LISTA ROLEK/TIKTOKÓW do uzupełnienia – miejsce na zanotowanie wszystkich klipów, które chcecie nakręcić i o nich nie zapomnieć, aby nie zostać z samymi materiałami przed oraz nie poświęcić na ich kręcenie zbyt dużo czasu.
✨ szablony MUZYKA do uzupełnienia – miejsce na przygotowanie list ważnych utworów na ceremonię i wesele do przekazania DJ.
✨ szablon INSTRUKCJA OPIEKI do uzupełnienia – miejsce na zamieszczenie ważnych informacji o Waszych pociechach (dwu- i czworonożnych 😉) do przekazania osobom sprawującym opiekę.
✨ szablon AUTORSKIE COCKTAILE do uzupełnienia – karta, którą możecie uzupełnić, wydrukować i postawić na weselnym barze, by zachęcić zaproszone osoby do skosztowania Waszych autorskich smaków.
✨ szablon PRZEBIEG CEREMONII do uzupełnienia – czytania, modlitwy/afirmacje, piosenki, przemowy i inne wystąpienia opisane krok po kroku, czyli scenariusz Waszej ceremonii do uzupełnienia
✨ szablon PRZYSIĘGI do uzupełnienia – miejsce na zapisanie słów Waszej miłości, tak by w dniu ślubu były blisko Was.

oraz uzupełniony przykładowy przewodnik.

Najczęściej zadawane pytania:


Czy edycja szablonu przewodnika jest trudna?

Nie, obsługa Canvy jest intuicyjna i prosta, ale – jak zawsze gdy robimy coś po raz pierwszy – wymaga odrobiny czasu, by nabrać wprawy. Pod TYM ADRESEM znajdziesz 20-minutowy minikurs, w którym nauczysz się podstaw obsługi tego darmowego programu.


Czy przewodnik można edytować na telefonie?

Tak, Canva jest dostępna na telefony, tablety i laptopie. Obsługa na komputerze jest najwygodniejsza ze względu na rozmiar ekranu, ale jest jak najbardziej możliwa na urządzeniach mobilnych.


Uzupełniliśmy przewodnik, do dalej?

Przewodnik możecie pobrać z Canvy jako plik .pdf. W tej formie możecie go rozesłać mailowo do bliskich i usługodawców. Pełną wersję warto wydrukować (na dowolnej drukarce lub w drukarni) w dwóch egzemplarzach: jedną miejcie w miejscu przygotowań, drugą zostawcie na sali weselnej. W obu lokalizacjach dostęp do przewodnika powinien być łatwy (widoczne miejsce), tak aby każdy, kto potrzebuje odpowiedzi na pytanie mógł do niego sięgnąć. Poszczególne sekcje możecie wydrukować oddzielnie i przekazać je odpowiednim osobom (np. instrukcje DEKORACJE bliskim pomagającym w wystroju, lista MUZYKA dla DJ/zespołu). Każdy z usługodawców powinien na około tydzień przed weselem otrzymać sekcję SCENARIUSZ DNIA ŚLUBU mailowo. 

Jak oprawić przewodnik?

Aby nadać formę wydrukowanemu przewodnikowi będziecie potrzebować odpowiedniej wielkości segregatora i koszulek plastikowych A4. W zestawie znajdują się zakładki, które możecie wydrukować i użyć do oddzielenia oddzielnych sekcji. Przewodnik można też zbindować.

Dokonaliśmy zakupu, ale coś nie działa. Co teraz?

Odezwij się do mnie na etatowa@swiadkowa.pl

segregtor dnia ślubu

Sprawcie sobie przewodnik Nasz Ślub, który pozwoli Wam poukładać i zorganizować ślubne informacje, wydelegować zadania i sprawnie przekazać całą wiedzę bliskim i usługodawcom, którzy pomagają Wam w organizacji!

✨ szablon Przewodnik Nasz Ślub 
✨ wypełniony przykładowy przewodnik 
✨ ebook „Ślubne rady, które chciał(a)byś znać wcześniej”

90 zł 108 zł

✨ szablon Przewodnik Nasz Ślub
✨ wypełniony przykładowy przewodnik
✨ weselna książeczka aktywności do wydruku
✨ 8 szablonów okładek książeczki do personalizacji
✨ podkładkę pod talerz z weselnymi kolorowankami do wydruku
✨ ebook “Pomysły na zabawy weselne z klasą”
✨ szablony kart do personalizacji i wydruku w 4 uniwersalnych stylach: boho, minimalistycznym, romantycznym i glamour
✨ 10 dodatkowych pomysłów na atrakcje w plenerze

130 zł 153 zł

✨ szablon Przewodnik Nasz Ślub
✨ wypełniony przykładowy przewodnik
✨ weselna książeczka aktywności do wydruku
✨ 8 szablonów okładek książeczki do personalizacji
✨ podkładkę pod talerz z weselnymi kolorowankami do wydruku

80 zł 98 zł

Skąd wiem jak Wam pomóc?

Cześć! Mam na imię Judyta, ale możesz mnie nazywać Twoją Lady Ogarniacz. Z miłości do detali i pasji do organizacji zostałam Etatową Świadkową. Moje najważniejsze talenty według Gallupa® to Strategia, Rozwijanie Innych, Bliskość i Odpowiedzialność. To idealny zestaw umiejętności dla świadkowej, co potwierdziło już pięć moich szczęśliwych Panien Młodych.

Jako świadkowa zawsze chciałam, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Widziałam wiele ślubów i ślubnych przygotowań: wiem, jakie decyzje i momenty są kluczowe, co może pójść nie tak i jak tego uniknąć. Stworzyłam przewodnik, które pozwoli zmniejszyć poziom stresu Pary Młodej i da im poczucie, że panują nad sytuacją. Przewodnik Nasz Ślub jest jak Wasza dodatkowa pamięć: zawsze aktualny i gotowy do pomocy. Stworzyłam coś, o czym marzą Pary Młode w dniu ślubu!