Etatowa Świadkowa

– ślub i wesele na Waszych zasadach

0

Your Cart

Czy warto zatrudnić ślubną konsultantkę?

Czy warto zatrudnić ślubną konsultantkę?

Czy warto zatrudnić konsultantkę ślubną? Moim zdaniem pytanie powinno brzmieć, nie czy warto, a kto powinien zatrudnić konsultantkę weselną.

Zorganizowanie to umiejętność. Można się z nią urodzić, można ją wyćwiczyć na na przestrzeni lat. Jeśli jednak Ci jej brakuje, ciągle się spóźniasz, na wakacje pakujesz się godzinę przed wylotem, rachunki notorycznie płacisz po terminie, zapominasz o ważnych dokumentach, a różne sprawy wypadają Ci z głowy za często to konsultantka ślubna będzie dla Ciebie wybawieniem. O ile przy w codziennym życiu takie “jechanie po bandzie” jakoś przechodzi, to roztrzepanie może sprawić, że cały czas przygotowań będzie pełen stresu, a w niektórych przypadkach może sprawić, że ślub się nie odbędzie bo zapomnicie o jakimś zaświadczeniu albo przez przypadek przepadnie Wam termin u kluczowego usługodawcy.

Jeśli jesteście osobami zorganizowanymi, ale jednocześnie impulsywnymi, łatwo wpadacie w złość, wszystko musi być po Waszej myśli, a stres dosłownie Was zjada i pod jego wpływem prowokujecie konflikty, by rozładować napięcie to planowanie wesela będzie dla Was udręką. Po drodze pojawi się niejedna sytuacja wymagająca spokoju, elastyczności i umiejętności tworzenia kompromisów. Dobrze mieć wtedy u boku konsultantkę, której można delegować zadania i która zgodnie z Waszym życzeniem pokieruje sytuacją oraz sprawi, że czas przygotowań będzie dobrą zabawą, a nie koszmarem.

Jeśli umiesz planować, masz spokojną naturę, ale podjęcie decyzji zajmuje Ci wieczność to czas przygotowań będzie dla Ciebie czasem wiecznego przytłoczenia i przebodźcowania: możliwościami i liczbą wyborów, których należy dokonać. Warto mieć wtedy wsparcie konsultantki, która dokona pierwszej selekcji i przedstawi Ci odpowiednią liczbę trafionych propozycji i która bazując na swoim doświadczeniu poratuje radą i wskazówką.

Kto jeszcze powinien rozważyć współpracę z konsultantką?  Pary, którym brak czasu. Zarówno Pary, które decydują się na szybki ślub zorganizowany w kilka tygodni, jak i Pary, które organizują ślub i wesele na odległość (czy to z zagranicy, czy w miejscowościach oddalonych od miejsca zamieszkania). W obu przypadkach współpraca z konsultantką oszczędzi Wam pieniędzy, stresu i czasu. Poczynając od zaproponowania usługodawców, którzy będą dostępni przy tak krótkim terminie po podpisywanie za Was umów i dopinanie szczegółów tuż przed ślubem.  Nie wspominając o tym, że argument “nasza konsultantka uważa inaczej” kończył niejedną dyskusję z wszechwiedzącymi właścicielami sal weselnych próbującymi narzucić swoje zdanie czy z rodzicami, którzy trochę zbyt gorliwie chcieli włączyć się do ślubnych przygotowań.

Pamiętajcie też, że usługi ślubnej konsultantki nie są żadnym luksusem, ani fanaberią. Tak jak zamawiacie tort, bo nie umiecie piec lub w dniu ślubu chcecie się skupić na innych rzeczach niż dekoracje masą cukrową, tak samo korzystamy z pomocy konsultantki, bo chcemy się cieszyć tym dniem i obecnością bliskich bez stresu, a nie zarządzać sporym eventem i wielosobowym zespołem. Konsultantki mają w swojej ofercie różne usługi od przygotowania planu organizacji (i realnego oszacowania Waszego budżetu w stosunku do oczekiwań i rzeczywistości) wraz z przedstawieniem oferty wyselekcjonowanych dostawców po pełną koordynację do dnia poprawin. Jestem pewna, że w ich ofercie znajdziecie serwis dopasowany do Waszego budżetu i potrzeb. 

@etatowaswiadkowa

Korzystając z usług konsultantki płacimy przede wszystkim za spokój ducha i pełne radości, a nie stresu wspomnienia z okresu przygotowań. 🤍 Chcesz skorzystać z profesjonalnej pomocy? #pannamłoda2023 #wesele #konsultantkaslubna #konsultantkaślubna #przygotowaniadoslubu #przygotowaniadowesela #przygotowaniaslubne #przygotowaniaweselne #ślub2023 #wesele2022

♬ original sound – Ślubne i weselne inspiracje ✨