Jak kupować?

Zamówienia:
 
1.       Zamówienia składamy za pośrednictwem strony internetowej. Po złożeniu zamówienia otrzymujemy indywidualny numer zamówienia, który w przypadku odstąpienia od umowy lub chęci dokonania zmian należy podać w wiadomości email, ułatwi to mi odnalezienie zamówienia oraz jego zmianę.
2.       Minimalna wartość zamówienia jest określona dla zaproszeń ślubnych oraz winietek i wynosi 25 sztuk.
3.       Przy składaniu namówienia poproszę Cię o wypełnienie formularza w celu uzgodnienia tekstu, który znajdzie się na zaproszeniu, w przypadku winietek udostępnię Ci plik, który należy wypełnić. Jeżeli nie będziesz mógł zrobić tego bezpośrednio przy zamawianiu produktu, doślij mi te dane wpisując w tytule wiadomości email numer zamówienia nadany przez system.
4.       Następnie w ciągu 3 dni roboczych przygotuję projekt/wizualizację Twojego zamówienia i otrzymasz go na podany w zamówieniu adres email, po sprawdzeniu tego projektu masz możliwość wprowadzenia 3 darmowych poprawek, ale aby nie przeciągało się to w czasie również na zwrócenie mi uwagi masz 3 dni, ale zakładam, że nie trzeba będzie wprowadzać poprawek więc możesz bezpośrednio projekt zaakceptować, po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu kieruję go do druku i od tego czasu projekt powinien dotrzeć do Ciebie w czasie 7 dni roboczych.  Sumując: 3 dni na przygotowanie projektu indywidualnego, około 3 dni na poprawki/akceptację i 7 dni na druk i wysyłkę, co daje czas realizacji zamówienia około 2 tygodni.
5.       Płatności dokonujemy z góry za całość zamówienia, do realizacji zamówienia przechodzę po zaksięgowaniu na koncie pełnej kwoty zamówienia lub po dosłaniu przez Ciebie dowodu zapłaty.
6.       Pamiętaj o podaniu adresu przy składaniu zamówienia, przyspieszy to wysyłkę. Proponuję również podanie numeru telefonu, w sytuacjach awaryjnych będę mogła Cię o tym szybciej poinformować, podam również numer kurierowi.


Wysyłka:
1.       Towar dostarczamy na terenie całej Polski, opcjonalnie i po wcześniejszym uzgodnieniu możemy go wysłać na terytorium innego państwa.
 
2.       Zawsze otwieraj towar przy kurierze. Ja zamówione przez Ciebie produkty pakuję starannie i tak, aby nie uległy one zniszczeniu w czasie transportu.
 
3.       Jeżeli wysłałam do Ciebie potwierdzenie nadania paczki, a paczka w ciągu 3 dni roboczych nie znalazła się u Ciebie to poinformuj mnie o tym niezwłocznie pisząc na adres magda@swiadkowa.pl
 
 
Zwroty:


Zamawiający ma prawo do pisemnego odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni. – jest to prawo wynikające z odpowiednich przepisów, ale należy pamiętać o tym, że:
Zwrot Towaru nie obejmuje Towarów personalizowanych. Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, klientowi nie przysługuje zwrot towaru, który został wyprodukowany według specyfikacji konsumenta, służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dot. to m.in. kartek personalizowanych oraz wszelkich indywidualnych zamówień).

 


Reklamacje
1.    Przy reklamacji Towaru Zamawiający zobowiązany jest poinformować o tym Sklep za pomocą poczty elektronicznej pisząc na adres e-mail: magda@swiadkowa.pl , podając w tytule wiadomości numer Zamówienia, a w treści wiadomości obowiązany jest podać dane osobowe, numer rachunku bankowego oraz wysłać zamówiony Towar na adres Sklepu. Zamawiający jest zobowiązany zabezpieczyć Towar tak, aby nie uległ podczas transportu zniszczeniu.
2.    Sklep ma dwa tygodnie na rozpatrzenie reklamacji oraz powiadomienie o tym Zamawiającego
3.    Sklep nie odbiera zwrotnych paczek wysłanych przez Zamawiających za pobraniem
4.    Zwrot ceny zakupionego Towaru na rzecz Zamawiającego nastąpi w terminie dwutygodniowym od dnia dostarczenia zwracanego Towaru do Sklepu, pod warunkiem dopełnienia pozostałych warunków.
5.    W przypadku wystąpienia wady zakupionego w Sklepie Towaru Zamawiający ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym.
 

Twoje konto - sprawdzanie stanu zamówień
Możesz sprawdzać stan swoich zamówień oraz zmieniać swoje dane i odzyskać zapomniane hasło.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl