Czas realizacji zamówienia

Zamówienia:
 
1.       Zamówienia składamy za pośrednictwem strony internetowej. Po złożeniu zamówienia otrzymujemy indywidualny numer zamówienia, który w przypadku odstąpienia od umowy lub chęci dokonania zmian należy podać w wiadomości email, ułatwi to mi odnalezienie zamówienia oraz jego zmianę.
2.       Minimalna wartość zamówienia jest określona dla zaproszeń ślubnych oraz winietek i wynosi 25 sztuk.
3.       Przy składaniu zamówienia poproszę Cię o wypełnienie formularza w celu uzgodnienia tekstu, który znajdzie się na zaproszeniu, w przypadku winietek udostępnię Ci plik, który należy wypełnić. Jeżeli nie będziesz mógł zrobić tego bezpośrednio przy zamawianiu produktu, doślij mi te dane wpisując w tytule wiadomości email numer zamówienia nadany przez system.
4.       Następnie w ciągu 3 dni roboczych przygotuję projekt/wizualizację Twojego zamówienia i otrzymasz go na podany w zamówieniu adres email, po sprawdzeniu tego projektu masz możliwość wprowadzenia 3 darmowych poprawek, ale aby nie przeciągało się to w czasie również na zwrócenie mi uwagi masz 3 dni, ale zakładam, że nie trzeba będzie wprowadzać poprawek, więc możesz bezpośrednio projekt zaakceptować, po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu kieruję go do druku i od tego czasu projekt powinien dotrzeć do Ciebie w czasie 7 dni roboczych.  Sumując: 3 dni na przygotowanie projektu indywidualnego, około 3 dni na poprawki/akceptację i 7 dni na druk i wysyłkę, co daje czas realizacji zamówienia około 2 tygodni.
5.       Płatności dokonujemy z góry za całość zamówienia, do realizacji zamówienia przechodzę po zaksięgowaniu na koncie pełnej kwoty zamówienia lub po dosłaniu przez Ciebie dowodu zapłaty.
6.       Pamiętaj o podaniu adresu przy składaniu zamówienia, przyspieszy to wysyłkę. Proponuję również podanie numeru telefonu, w sytuacjach awaryjnych będę mogła Cię o tym szybciej poinformować, podam również numer kurierowi.


Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, lub odnotowaniu informacji poprzez portal Shoper Płatności. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. 

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl