Czas i koszty dostawy
  • Czas dostawy jest uzależniony od zaakceptowania przez Ciebie projektu, od momentu zaakceptowania projektu ostatecznej wersji projektu i wynosi około 5 dni roboczych od potwierdzenia.
  • Wysyłam paczki za pośrednictwem Inpost - możesz wybrać, czy kurier ma dostarczyć zamówienie pod wskazany adres, czy chcesz odebrać paczkę w paczkomacie.
  • Koszt wysyłki to 15 zł  

 

Wysyłka

  • Zawsze otwieraj towar przy kurierze. Ja zamówione przez Ciebie produkty pakuję starannie i tak, aby nie uległy one zniszczeniu w czasie transportu.
  • Towar dostarczamy na terenie całej Polski, opcjonalnie i po wcześniejszym uzgodnieniu możemy go wysłać na terytorium innego państwa.
  • Jeżeli wysłałam do Ciebie potwierdzenie nadania paczki, a paczka w ciągu 3 dni roboczych nie znalazła się u Ciebie to poinformuj mnie o tym niezwłocznie pisząc na adres magda@swiadkowa.pl

 

Zwroty:


Zamawiający ma prawo do pisemnego odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni. – jest to prawo wynikające z odpowiednich przepisów, ale należy pamiętać o tym, że:
Zwrot Towaru nie obejmuje Towarów personalizowanych. Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, klientowi nie przysługuje zwrot towaru, który został wyprodukowany według specyfikacji konsumenta, służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dot. to m.in. kartek personalizowanych oraz wszelkich indywidualnych zamówień).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl